Madalina Ghenea, pe patul de spital

Mădălina Ghenea a avut parte de o vacanţă cu peripeţii. Celebrul fotomodel a ajuns la spital după ce şi-a luxat piciorul. Ghenea a vrut să petreacă 1 mai în Austria, la schi, dar aventura ei s-a încheiat cu o accidentare teribilă, scrie B1 TV.
Mădălina Ghenea a vrut să iasă din tipare şi a preferat să meargă la ski de 1 mai, nu la mare. A ales o staţiune montană din Austria, unde a vrut să-şi petreacă minivacanța alături de prietenii ei de suflet.
Celebrul fotomodel nu se aștepta, însă, să aibă parte de o vacanță cu peripeții. După mai multe coborâri, vedeta a ajuns de urgenţă la spital. Ghenea şi-a luxat piciorul şi a avut nevoie de îngrijiri medicale. Doctorii i-au imobilizat piciorul şi i-au recomandat repaus.
Vedeta își petrece, în continuare, vacanța în Austria, dar medicii i-au atras atenţia că nu are voie să mai meargă pe pârtie. Aşa că Mădălina va fi nevoită să se mulţumească doar cu peisajele superbe din Alpii austrieci.
Citeste si...
Imagini şocante de la accidentul din Bucureşti în care au murit două fetiţe
Șoferița care a lovit mortal doi copii pe trotuar susține că a încurcat pedalele
Alexandru Rafila: ”În scenariul cel mai optimist, revenim la normalitate la finele lui septembrie”
Un tânăr și-a pierdut viața într-un grav accident produs la Rodna
Accident rutier mortal,între o mașină și o căruță